Bewerbungsgespraech_1908_13

Voľné miesta vo firme Blum Slovensko

Tešíme sa na vašu žiadosť uchádzača.

Blum je všestranný zamestnávateľ a ponúka nové výzvy v kolegiálnom prostredí.

Sme rakúska rodinná firma Blum vyrábajúca nábytkové kovania - výklopy, závesy a výsuvy a zásobujeme viac ako 120 trhov. Hľadáme člena - kolegu do tímu s komunikačnými schopnosťami, pre podporu a poradenstvo pre zákazníkov.

Prihláste sa teraz a prispejte k trvalému úspechu našej spoločnosti!

WORK ORANGE - PRÁCA S ORANŽOVOU

  • znamená dobrú a otvorenú spoluprácu - všetci si tykáme;

  • znamená spoločný postup - samozrejmosťou sú individuálne a odborné úvodné vzdelávacie školenia.

Viac informácií o WORK ORANGE nájdete tu

Aktuálne pracovné ponuky

Odborno-technický poradca

Náplň práce

  • propagácia spoločnosti Julius Blum GmbH a jej výrobkov na trhu v Slovenskej republike a zabezpečenie ich trvalého úspechu;
    pravidelné návštevy a odborné poradenstvo pre existujúcich odberateľov, udržiavanie priameho a trvalého kontaktu s nimi, ako aj potenciálnych nových zákazníkov (odborní predajcovia a výrobcovia nábytku);

  • neustála optimalizácia komunikácie a poskytovania informácií o výrobkoch, ich prednostiach a ich vhodnej aplikácie vo výrobe. K tomu používanie všetkých elektronických a tlačových médií ako aj firmou poskytnuté modely;

  • monitoring trhu a jeho posudzovanie, pravidelné správy, reporty a informácie o dianí na trhu, problémy a ich riešenia, aktivity a akcie;

  • aktívna spolupráca na príprave a realizácii marketingových konceptov, plánov, propagácie, prezentácií, školení a tréningov pre zákazníkov, výstav, rozširovanie znalostí samoštúdiom;

  • starostlivosť o image spoločnosti a jeho zlepšenie, seriózne vystupovanie, schopnosť presadzovať technickú stránku výrobkov;

  • starostlivosť o showroom spoločnosti Blum a jeho údržba – výmena vzoriek, modelov, aktuálnych výrobkov, ich praktická prezentácia;

  • návrhy opatrení na podporu predaja, ako je príprava reklamných správ, reklamných prostriedkov, príprava akcií a podpora pri ich realizácii.

Požiadavky

  • hľadáme kolegu pre rozšírenie pôsobnosti na slovenskom trhu;

  • technické vzdelanie, výhodou prax v nábytkárskom odbore;

  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou;

  • podmienkou komunikačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita v cestovaní;

  • komunikácia s materskou firmou;

  • práca s PC, vodičský preukaz skupiny B (k dispozícii laptop, auto, mobil, diety)

Máte záujem o inzerovanú pozíciu? Potom nás kontaktujte. Tešíme sa na vašu žiadosť vrátane motivačného listu a životopisu!