Digital Technology
Pripravme sa spoločne na budúcnosť. Inteligentnými riešeniami zvyšujeme komfort bývania zajtrajška.

Obytný priestor sa mení. Stáva sa funkčnejším. Aby sme vedeli podporiť budúci vývoj a životné trendy, intenzívne sa venujeme výhodám a príležitostiam nových digitálnych technológií.

Nové technológie pre nové príležitosti

Inteligentné riešenia dokážu najmä jednu vec – splnia vám prispôsobené funkcie. Firma Blum ako expert na kovanie skúma a rozvíja budúcnosť nábytku v rôznych oblastiach.

Digitálne rozhranie

Veríme, že nábytok budúcnosti sa stane domovom inteligentných zariadení. Ponúkame aj infraštruktúru, dodávajúcu energiu vášmu nábytku. Nábytok sa tak stáva základom budúcich aplikácií, nápadov a vízií.

Hra so svetlom

Šité presne na mieru pre vaše potreby

Funkčné
Funkčné - svetlo zviditeľňuje obsah výsuvov. Osvetlenie môžete ľahko integrovať do svojho nábytku – vďaka premyslenej infraštruktúre.
Emocionálne
Emocionálne - vytvorte pôsobivé osvetlenie pre rôzne obytné priestory. Funkcie dekoratívneho osvetlenia sa komfortne ovládajú.

Budúcnosť prostredníctvom štandardizácie

USB-C sa stáva najrozšírenejším rozhraním elektronických zariadení. Pri budúcich aplikáciách sa spoliehame na tento štandard. Spotrebiče tak nachádzajú nový domov v nábytku. Sú tak zásobované energiou presne tam, kde sú uložené.

V skratke

  • Dobre premyslená infraštruktúra na dodávanie elektrickej energie do nábytku
  • Ľahká integrácia do konštrukcie nábytku
  • Použitie svetla na funkčné a emocionálne rozšírenie nábytku