Digital Technology
Geleceği birlikte yakalayalım. Akıllı çözümler ile yarının yaşam konforunu arttırıyoruz.

Yaşam alanları değişiyor. Daha fonksiyonel bir hale geliyor. Geleceğin gelişmelerini ve yaşam trendlerini destekleyebilmek için, yeni dijital teknolojilerin avantajlarına ve fırsatlarına üzerine yoğun bir şekilde odaklanıyoruz.

Yeni imkanlar için yeni teknolojiler

Akıllı çözümler her şeyden önce bir şeyi gerçekleştiriyor: Size göre ayarlanmış fonksiyonları yerine getiriyor. Aksesuar uzmanı olarak Blum araştırıyor ve mobilya parçalarının geleceğini farklı alanlarda geliştiriyor.

Dijital arayüz

Geleceğin mobilyalarının, akıllı cihazlar için bir yuva olacağına inanıyoruz. Ayrıca, mobilyalarınıza enerji sağlayan altyapıyı da sunuyoruz. Böylece mobilya, gelecekteki uygulamaların, fikirlerin ve vizyonların temeli haline geliyor.

Işıkla oyun

İhtiyaçlarınıza uygun

İşlevsel
İşlevsel: Işık, derin çekmecelerin içini görünür kılar. İyi düşünülmüş bir altyapıya dayanarak, mobilyalarınıza kolayca ışıklandırma sistemi entegre edin.
Duygusal
Duygusal: Farklı yaşam alanları için arka planda hoş bir atmosfer oluşturan bir aydınlatma yaratın. Dekoratif aydınlatmaların fonksiyonları konforlu kullanılır.

Standartlaştırma yoluyla geleceğe hazır

USB-C, elektronik cihazlar için en yaygın arayüz haline geliyor. Biz, bu standardizasyona güveniyoruz. Bu sayede cihazlar, mobilya içinde yeni bir yuvaya kavuşuyor. Böylelikle cihaz, nerede duruyorsa tam olarak orada enerji alıyor.

Genel bakış

  • Mobilyalarda elektrik enerjisinin sağlanması için iyi düşünülmüş altyapı
  • Mobilya imalatına kolay entegrasyon
  • Mobilyayı işlevsel ve duygusal geliştiren ışık uygulaması