Digital Technology
Veidosim nākotnes redzējumu kopā. Pārdomāti risinājumi nodrošinās augstāku komforta līmeni nākotnes mājokļos.

Dzīvojamās telpas mainās. Tās kļūst funkcionālākas. Lai atbalstītu nākotnes izstrādes un dzīvesstila tendences, padziļināti pētām jauno digitālo tehnoloģiju priekšrocības un iespējas.

Jaunas tehnoloģijas, jaunas iespējas

Pārdomāti risinājumi, galvenokārt, izpilda vienu uzdevumu: veic funkcijas, kas īpaši pielāgotas jūsu vajadzībām. Furnitūras speciālists Blum veic izpēti un palīdz radīt mēbeļu nākotni dažādās jomās.

Digitāls interfeiss

Uzskatām, ka nākotnes mēbeles būs viedierīču “mājas”. Tāpēc piedāvājam infrastruktūru, lai nodrošinātu enerģijas padevi jūsu mēbelēm. Tas nodrošinās, ka mēbeles ir nākotnes risinājumu, ideju un redzējumu pamats.

Gaismas spēles

Darināts jūsu vajadzībām

Funkcionāli
Funkcionāli: pateicoties apgaismojumam, izvelkamo sistēmu saturs kļūst redzams. Viegli iestrādājiet apgaismojumu savās mēbelēs – izmantojot pārdomātu infrastruktūru.
Emocionāli
Emocionāli: izmantojiet fona apgaismojumu, lai radītu noskaņu jebkurā telpā. Dekoratīvā apgaismojuma funkcijas ir viegli vadāmas.

Atbilstoši nākotnei, izmantojot standartizāciju

USB-C kļūst par visbiežāk izmantoto elektronisko ierīču interfeisa veidu. Paredzam, ka šis interfeiss kļūs par nākotnes risinājumu tirgus standartu. Mēbeles būs elektronisko ierīču jaunās “mājas”. Un ierīces tiks apgādātas ar elektroenerģiju tieši tur, kur tās atrodas.

Mirkļa skatījumā

  • Pārdomāta elektroenerģijas apgādes infrastruktūra, kas iebūvēta mēbelēs
  • Vienkārša iestrāde mēbeļu konstruēšanas gaitā
  • Apgaismojums, kas padara mēbeles funkcionālākas un emocijas raisošākas