Digital Technology
Společně se vypravme do budoucnosti. Důmyslná řešení umocní komfort bydlení zítřka.

Obytný prostor prochází změnami. Stává se více funkčním. Abychom dokázali podporovat budoucí vývoj a trendy bydlení, intenzivně se zabýváme výhodami a vyhlídkami digitálních technologií.

Nové technologie pro nové možnosti

Důmyslná řešení umí především plnit funkce, šité na míru právě Vám. Společnost Blum jakožto specialista na kování realizuje průzkum a vyvíjí nábytek budoucnosti pro nejrozmanitější oblasti.

Digitální rozhraní

My jsme pevně přesvědčeni o tom, že nábytek budoucnosti bude tvořit domov chytrých spotřebičů. My k tomu nabízíme infrastrukturu, která Vašemu nábytku dodá energii. Nábytek se tak stává základem pro aplikace, nápady a vize.

Hra se světlem

Přizpůsobení Vašim potřebám

Funkčnost
Funkčnost – světlo osvětluje obsah výsuvů. Osvětlení můžete snadno integrovat do svého nábytku – na základě promyšlené infrastruktury.
Emocionální hodnota
Emoce – vytvořte si atmosféru s pomocí osvětlení pro různé obytné zóny. Dekorativní funkce osvětlení se snadno používají.

Způsobilost do budoucna díky standardizování

USB-C se stává nejběžnějším rozhraním pro elektronická zařízení. Na tuto standardizaci spoléháme pro budoucí aplikace. To poskytuje zařízením v nábytku nový domov. Získávají energii přesně tam, kde jsou uložena.

Stačí se jen jednou podívat

  • Důmyslná infrastruktura pro dodávky elektrické energie uvnitř nábytku
  • Jednoduché integrování při výrobě nábytku
  • Využití světla pro vyšší funkčnost a emocionální hodnotu nábytku