Realizujte dizajnové trendy spolu s nami!

Riešenia Blum znamenajú viac voľnosti pri dizajne

Pri vývoji našich nových výrobkov sa inšpirujeme aktuálnymi trendmi. Jednoducho popustite uzdu svojim predstavám a vytvorte individuálne obytné priestory. Puristické, extravagantné, filigránske či tmavé. S našimi riešeniami Blum neexistujú žiadne obmedzenia Vašich nápadov.

Michael Mandlburger Vedúci oddelenia Manažment výrobkov

Prišiel čas ukázať vám ako to urobiť SKVELÉ.

Tmavé povrchy

Harmonické štýlové svety

Tmavé obytné priestory vyžarujú eleganciu a vytvárajú vkusnú atmosféru. Vnútri i vonku tmavé farby a materiály navzájom splývajú a tvoria tak harmonický celok. Na svetlom nábytku možno osobitne zdôrazniť malé, ale pútavé akcenty. Pre tých, čo oceňujú konzistentný farebný dizajn.

Prehrať video

Individualita

Obytné priestory s individualitou

Máte to radi klasicky a nadčasovo? Alebo ste stále na love najnovších trendov? Ste skôr minimalistický typ, vytvárajúci vyváženú atmosféru? Možno ste skôr typ ležérneho umelca s afinitou k použitému vzhľadu?

Sami sa rozhodnite, ktorý dizajn vám najviac vyhovuje, dotvorený vašou značkou.

Prehrať video

Metalika

Metalický vzhľad

S povrchmi a materiálmi s metalickým vzhľadom – striebrom, zlatom, meďou – sa dá ľahko realizovať každé obytné prostredie, od extravagantných až po ležérne nadčasové, a vytvárať pôsobivé vyvrcholenia. Takto dokážete vystrojiť svoj obytný priestor vo veľkom štýle.

Prehrať video

Purizmus

Purizmus v najčistejšej podobe

Puristické svety života, pôsobiace svojou jednoduchou krásou, vás nabádajú k odpočinku. Priame línie, čisté a minimalistické tvary vytvoria harmonickú atmosféru. Zredukované na to podstatné.

Prehrať video
Naše inovatívne výrobky pre vaše nápady