Digital Technology
Przygotujmy się wspólnie na to, co przyniesie jutro. Za sprawą inteligentnych rozwiązań podniesiemy komfort mieszkania w domu przyszłości.

Przestrzeń mieszkalna zmienia się. Staje się bardziej funkcyjna. Intensywnie badamy zalety i korzyści nowych technologii cyfrowych, aby móc wspierać rozwiązania oraz trendy mieszkaniowe przyszłości.

Nowe technologie dla nowych możliwości

Inteligentne rozwiązania mają jedną podstawową zaletę - spełniają funkcje, które są dostosowane do Państwa potrzeb. Blum jako ekspert w dziedzinie okuć bada i projektuje meble przyszłości do różnych pomieszczeń.

Cyfrowy interfejs

Jesteśmy przekonani, że meble przyszłości będą domem inteligentnych urządzeń. Z tą myślą tworzymy infrastrukturę, która pozwoli Państwu zasilić meble w energię, otwierając nowe perspektywy dla przyszłych rozwiązań, pomysłów i wizji.

Zabawa światłem

W zgodzie z potrzebami

Funkcjonalnie
Funkcjonalnie - światło sprawia, że zawartość szuflad jest doskonale widoczna. Oświetlenie można zintegrować bezpośrednio z meblami - na bazie przemyślanej infrastruktury.
Emocjonalnie
Emocjonalnie - nastrojowe oświetlenie tworzy doskonałe kulisy dla różnych pomieszczeń. A przy tym można nim z łatwością sterować.

Przyszłościowo dzięki standaryzacji

USB-C staje się najbardziej popularnym złączem w urządzeniach elektrycznych. Stawiamy na takie ujednolicenie dla przyszłych rozwiązań. Dzięki temu sprzęty zyskają nowe miejsce w meblach. Będą zasilane w energię dokładnie w miejscu, w którym są przechowywane.

W skrócie

  • Dopracowana infrastruktura zasilająca meble w energię elektryczną
  • Łatwa integracja przy produkcji mebla
  • Zastosowanie światła do zaakcentowania walorów funkcjonalnych i aranżacyjnych mebli