Системи розсувних дверей для нових концепцій дизайну

Поєднайте житлові зони. Створіть великий простір із маленького. Заново продумайте концепцію простору з REVEGO

background
Дізнатися
Створіть з нами простір майбутнього
Поєднання житлових приміщень та сучасні концепції простору вимагають нових рішень. Саме тому ми створили нову категорію фурнітури: наші системи розсувних дверей.

Просто, гнучко & у тренді

REVEGO – це унікальна система з одинарними чи подвійними розсувними дверми, повністю інтегрована у вузьку кишеню. Чи то одинарні, чи подвійні двері, відчинені фасади швидко та інтуїтивно відкриють цілі житлові зони, а зачинені делікатно приховають.

Неймовірний гардероб

REVEGO – це незвичні рішення

Комфортний хоум-офіс

Вітальня перетворюється на офіс

Справжній домашній бар

Один порух руки і домашній бар відкритий

REVEGO AR: майже як у реальності

Наші системи розсувних дверей розширюють майже кожен простір. Посперечаємось? Розбудіть за допомогою нашого AR-застосунку REVEGO.

Переосмисліть простір Переосмисліть простір Переосмисліть простір Переосмисліть простір Переосмисліть простір Переосмисліть простір Переосмисліть простір Переосмисліть простір Переосмисліть простір
Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух Відчуйте рух
Житло майбутнього Житло майбутнього Житло майбутнього Житло майбутнього Житло майбутнього Житло майбутнього Житло майбутнього Житло майбутнього Житло майбутнього Житло майбутнього Житло майбутнього
background
Застосувати
Секрет криється у будові кишені
Все в одному: в REVEGO вся фурнітура та складові вбудована у кишені. Попередньо змонтуй систему розсувних дверей у своїй майстерні як будь-яку високу шафку, а потім відрегулюй та встанови рішення на місці у клієнта. З REVEGO це так ефективно.
backgroundbackground

Практична підготовка

Складно транспортувати окремі деталі до клієнта та монтувати на місці? Не з REVEGO! Високу шафку можна зручно змонтувати в майстерні, акуратно запакувати і привести до клієнта. Так Ви зможете гарантувати якість виготовлення.

Практично

Вся технологія вбудована у вузькій кишені.

Доступно

Спрощені робочі процеси заощадять час і кошти.

Ефективно

Попереднє виготовлення у майстерні полегшить Вам монтаж на місці у клієнта.

Легкий монтаж

Поставити попередньо змонтовані кишені, вирівняти та закріпити, встановити фасади та напрямний профіль, відрегулювати рисунок зазорів – готово! REVEGO має просте, характерне і точне регулювання за шириною, глибиною та висотою, а також регулювання нахилу. Демонтувати фурнітуру у випадку поломки просто також і у встановлених меблях.

Нескладно

Монтуйте системи розсувних дверей так просто, як і високу шафку.

Зручно

3-вимірне регулювання – легкодоступне й інтуїтивне.

Без зайвих зусиль

Завдяки кріпленню для додаткових опцій фурнітуру можна просто демонтувати.

Внутрішнє наповнення

Користуватися REVEGO так просто, що навіть важко уявити, скільки складних технологій таїть у собі наше функціональне рішення. Для ще більшого комфорту у Вашому помешканні.

Попереднє монтування

Найважливіші робочі процеси Ви завершите у майстерні – завдяки будові кишені.

Встановлення

Швидко і просто прямо на місці у клієнта.

Готово

Неймовірний рух зачарує Ваших клієнтів.

Попереднє монтування

Найважливіші робочі процеси Ви завершите у майстерні – завдяки будові кишені.

Встановлення

Швидко і просто прямо на місці у клієнта.

Готово

Неймовірний рух зачарує Ваших клієнтів.

background

Просте проєктування, неймовірна свобода в дизайні

Стандартна ширина кишень спрощує проєктування. Чи то одинарні, чи подвійні двері: REVEGO можна інтегрувати в проєкт кухні або меблів для інших житлових приміщень лише за лічені хвилини.

Стандартизовано

Кишеня має фіксовану монтажну ширину: 100 мм для REVEGO uno та 150 мм для REVEGO duo.

Переконливо

Дизайн навколо кишені може бути різноманітним.

Ваш проєкт із підтримкою від Blum

Blum допоможе з Вашим проєктом REVEGO від проєктування і до монтажу. З помічними цифровими та індивідуальними сервісами, відповідно до Ваших процесів.

3 кроки до REVEGO

Наш конфігуратор виробів допоможе Вам швидко та зручно обрати наші вироби. Ви отримуєте перевірені переліки артикулів, точну інформацію для проєктування та корисні CAD-дані.

Ваш проєкт із підтримкою від Blum
Ваш інноваційний проєкт Ваш інноваційний проєкт Ваш інноваційний проєкт Ваш інноваційний проєкт Ваш інноваційний проєкт Ваш інноваційний проєкт Ваш інноваційний проєкт Ваш інноваційний проєкт
Із підтримкою від Blum Із підтримкою від Blum Із підтримкою від Blum Із підтримкою від Blum Із підтримкою від Blum Із підтримкою від Blum Із підтримкою від Blum Із підтримкою від Blum Із підтримкою від Blum
3 кроки до REVEGO 3 кроки до REVEGO 3 кроки до REVEGO 3 кроки до REVEGO 3 кроки до REVEGO 3 кроки до REVEGO 3 кроки до REVEGO 3 кроки до REVEGO 3 кроки до REVEGO 3 кроки до REVEGO 3 кроки до REVEGO
background
background
Отримати інформацію
Якість, що переконує
Ми інвестували багато зусиль у розробку REVEGO. Як результат – риси та функції, які підносять наші системи розсувних дверей до рушійного технічного рішення.

Технічні дані

Вузька шафа, надзвичайний ефект: лише у двох кишенях по 150 мм приховаєте житлові зони до 2700 мм завширшки. REVEGO також можна спроєктувати для маленьких ніш.

Уся інформація на blum.com
REVEGO unoREVEGO duo
Розміри кишеніКишені займають небагато місця у меблевому ряду.
554 – 979 mm100 mm1807 – 2999 mm554 – 979 mm150 mm1807 – 2999 mm
Ширина, потрібна для монтажуREVEGO можна спроєктувати для різних конструкцій завширшки.* У поєднанні з REVEGO duo
1350 – 2400 mm *450 – 900 mm1800 – 3000 mm *900 – 1500 mm
Внутрішня ширинаВід просторої шафи і до цілої кухні: REVEGO може багато що приховати.* У поєднанні з REVEGO duo
→ 800 mm→ 2150 mm *→ 2700 mm *→ 1350 mm

Індивідуально поєднувати і створювати

Асортимент REVEGO різноманітний і дає змогу по-новому організувати меблі, або ж цілі кімнати. Поєднуйте REVEGO uno та REVEGO duo індивідуально, або використовуйте як самостійне рішення.

Самі спробуйте!

Додайте або приберіть фасади і віднайдіть свій ідеальний план кухні.

3 Фасади
background

Рушійні моменти

REVEGO вирізняється якісним рухом, звичним для всіх виробів Blum, але також зачаровує власним, плавним процесом ковзання. Хто один раз спробує, то буде в захваті від процесу відчинення і зачинення великих фасадів.

Інтуїтивно

Завдяки технології руху TIP-ON фасади відчиняються від легкого дотику, також без ручки.

Зручно

Двері висуваються з кишені на легкий натиск. Так само легко й елегантно вони засуваються.

Докладна інформація про вироби

Ми надаємо Вам допомогу від проєктування, конструювання й аж до виготовлення та монтування. Використовуйте наші надійні та зручні сервіси для створення Ваших проєктів із REVEGO.

Інноваційна технологія Інноваційна технологія Інноваційна технологія Інноваційна технологія Інноваційна технологія Інноваційна технологія Інноваційна технологія Інноваційна технологія Інноваційна технологія
Індивідуальне поєднання Індивідуальне поєднання Індивідуальне поєднання Індивідуальне поєднання Індивідуальне поєднання Індивідуальне поєднання Індивідуальне поєднання Індивідуальне поєднання
Захоплюючий рух Захоплюючий рух Захоплюючий рух Захоплюючий рух Захоплюючий рух Захоплюючий рух Захоплюючий рух Захоплюючий рух Захоплюючий рух Захоплюючий рух Захоплюючий рух Захоплюючий рух

Чим можемо Вам допомогти?

Зверніться до нас!

Ніщо не цінується більше, аніж особиста розмова. Зв’яжіться з нами, використовуючи форму зворотнього зв’язку, і фахівець від Blum допоможе із Вашими проєктами REVEGO.