Yeni alan konsepti için pocket sistemleri

Yaşam alanlarını birleştirin. Küçük yerleri büyük alanlara dönüştürün. Alanı farklı değerlendirin – REVEGO ile.

background
Keşfedin
Bizimle geleceğin alanlarını tasarlayın
Yaşam alanları birleşiyor, modern alan konseptleri yeni çözümler gerektiriyor. Bu nedenle, yeni bir aksesuar kategorisi geliştirdik: Pocket sistemlerimizi.

Basit, esnek & tamamen trend

REVEGO, kendi dar gövdesi pockete tamamen entegre teknoloji ile benzersiz bir sürgü kapı sistemidir. İster tek ister çift olsun, tam binili kapaklar yaşam alanlarının tamamının hızlı ve kolay açılmasını ve kapatıldığında bütünüyle “gözden kaybolmasını” sağlar.

Gardırop için yeni bir yaklaşım

REVEGO olağanüstü çözümler anlamına geliyor

Konforlu ev ofis

Oturma odası bir çalışma odasına dönüşüyor

Kaliteli ev barı

Tek bir hareketle ev barı açılıyor

REVEGO AR: Neredeyse gerçeğine uygun bir deneyim

Pocket sistemlerimiz, hemen her alanı büyütüyor. İddiaya var mısınız? AR uygulamamız ile REVEGO’yu gerçeğe taşıyın.

Alanı farklı değerlendirin Alanı farklı değerlendirin Alanı farklı değerlendirin Alanı farklı değerlendirin Alanı farklı değerlendirin Alanı farklı değerlendirin Alanı farklı değerlendirin
Hareketi keşfedin Hareketi keşfedin Hareketi keşfedin Hareketi keşfedin Hareketi keşfedin Hareketi keşfedin Hareketi keşfedin Hareketi keşfedin Hareketi keşfedin Hareketi keşfedin Hareketi keşfedin
Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın Geleceği yaşayın
background
Gerçekleştirin
İşin sırrı: Pocket tasarımı
Hepsi bir yerde: REVEGO’da, tüm aksesuarlar ve parçalar pockete entegredir. Atölyenizde, bir yüksek dolapmış gibi hazırlayın ve parçaların ön montajını yapın, yapı yerinde kurun ve monte edin. REVEGO'yu bu kadar etkin kılan işte budur.
backgroundbackground

Pratik uygulama

Tek tek parçaları müşteriye götürmek ve orada monte etmek mi? REVEGO ile hayır! Dar yüksek dolabı atölyenizde veya işletmenizde rahatça monte edin ve dikkatlice paketleyerek son kullanıcıya götürün. Böylece, uygulamanızın kalitesini garanti altına alın.

Pratik

Teknoloji tamamen dar pocketin içine entegre edilmiştir.

Ekonomik

Basitleştirilmiş iş süreçleri, zamandan ve paradan tasarruf sağlıyor.

Etkin

İşletmenizde yaptığınız ön hazırlık, yapı yerinde montajı kolaylaştırıyor.

Kolay montaj

Pocketleri kullanım yerine yerleştirin, düzenleyin ve sabitleyin, kapakları ve hareket yuvasını kurun, fuga resmini ayarlayın ... hazır! REVEGO, sağ-sol, yükseklik, derinlik ve eğim için basit, ayırt edilmesi kolay ve de tam ve doğru ayarlara sahiptir. Bir tamir durumunda aksesuarların sökülmesi, monte edilmiş mobilyada bile çok kolaydır.

Basit

Pocket sistemlerini, sanki dar bir yüksek dolapmış gibi kolayca monte edersiniz.

Rahat

3 boyutlu ayar imkanlarına kolay erişilir ve kullanımı rahattır.

Zahmetsiz

Aksesuarlar, servis arayüzü sayesinde kolayca demonte edilir.

Dahili değerler

REVEGO’nun kullanımı o kadar kolaydır ki, bu yenilikçi aksesuar çözümümüzün aslında çok karmaşık bir sistem olduğunun kesinlikle farkına varmazsınız. Ve her anlamda konforlu bir ev yaşamı sunar.

Ön montaj

Pocket tasarımı sayesinde, işin önemli aşamalarını atölyenizde yaparsınız.

Montaj

Montaj, hızlı ve kolay bir şekilde doğrudan yapı yerinde yapılır.

Sonuç

Mükemmel hareket, müşterilerinizi büyüleyecek.

Ön montaj

Pocket tasarımı sayesinde, işin önemli aşamalarını atölyenizde yaparsınız.

Montaj

Montaj, hızlı ve kolay bir şekilde doğrudan yapı yerinde yapılır.

Sonuç

Mükemmel hareket, müşterilerinizi büyüleyecek.

background

Kolay planlama, katlanarak artan tasarım özgürlüğü

Sabit pocket genişliklerinin kullanılması, planlamayı kolaylaştırıyor. İster tek kapak ister çift kapak uygulaması olsun; REVEGO’yu, mutfak düzenine veya mobilya ünitelerine kolayca entegre edersiniz.

Uygun

Pocketin, REVEGO uno için 100 mm ve REVEGO duo için 150 mm sabit montaj genişliği bulunuyor.

Etkileyici

REVEGO, pocket çerçevesinde tasarım olanaklarını özgürce kullanma imkanı veriyor.

Her projenizde Blum hep yanınızda

REVEGO projelerinizde sizi, planlamadan montaja kadar destekliyoruz. Hem dijital servislerimiz hem de bireysel danışmanlık hizmetimiz ile projelerinize uygun yardımı sunuyoruz.

3 adımda REVEGO’nuz hazır

Ürün konfigüratörümüz, ürünleri hızlı ve konforlu seçmenize yardımcı olur. Kontrol edilmiş ürün parça listeleri, doğru planlama bilgileri ve faydalı CAD verileri elde edersiniz.

Her projenizde Blum hep yanınızda
Yenilikçi projeniz Yenilikçi projeniz Yenilikçi projeniz Yenilikçi projeniz Yenilikçi projeniz Yenilikçi projeniz Yenilikçi projeniz Yenilikçi projeniz Yenilikçi projeniz Yenilikçi projeniz
Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda Blum yanınızda
3 adımda REVEGO’nuz hazır 3 adımda REVEGO’nuz hazır 3 adımda REVEGO’nuz hazır 3 adımda REVEGO’nuz hazır 3 adımda REVEGO’nuz hazır 3 adımda REVEGO’nuz hazır 3 adımda REVEGO’nuz hazır 3 adımda REVEGO’nuz hazır
background
background
Bilgi edinin
Etkileyen kalite
REVEGO’yu geliştirirken uzun bir çalışma süreci geçirdik. Pocket sistemlerimizi, hareketli teknik çözümlere dönüştüren özellikleri ve fonksiyonları oluşturduk.

Teknik veriler

Dar dolabın yarattığı devasa etki: Sadece 150 mm’lik iki pocket ile 2700 mm genişliğindeki yaşam alanlarını kapatabilirsiniz. REVEGO, küçük nişler için de esnek planlanabilir.

blum.com adresinde tüm bilgileri bulabilirsiniz
REVEGO unoREVEGO duo
Pocket ölçüleriPocketler, planladığınız mobilya ünitelerinde az bir yere ihtiyaç duyar.
554 – 979 mm100 mm1807 – 2999 mm554 – 979 mm150 mm1807 – 2999 mm
Montaj genişliğiREVEGO, farklı büyüklüklerdeki uygulamalar için esnek planlanabilir.* REVEGO duo ile kombinasyon
1350 – 2400 mm *450 – 900 mm1800 – 3000 mm *900 – 1500 mm
İç genişlikGeniş bir yüksek dolaptan bir mutfağın tamamına kadar: REVEGO’nun arkasına çok şey gizlenebilir.* REVEGO duo ile kombinasyon
→ 800 mm→ 2150 mm *→ 2700 mm *→ 1350 mm

Kişisel kombine edin ve tasarlayın

REVEGO programı çok çeşitlidir, ve mobilya ünitelerinin tamamını ve komple alanları yeni bir anlayışla tasarlamanızı sağlar. REVEGO uno ve REVEGO duo’yu tamamen kişisel kombine edebilir veya bağımsız çözümler olarak kullanabilirsiniz.

Kendiniz deneyin

Kapakları ekleyerek veya çıkararak ideal düzeninizi bulun.

3 Kapaklar
background

Hareketli anlar

REVEGO, Blum’un alışılmış hareket konforu ile farkını ortaya koyuyor, ama aynı zamanda kendi özel, mükemmel hareket akışını sunuyor. Bunu bir kez deneyen, büyük kapakların rahatça açılıp kapanmasından etkileniyor.

Kolay

Hareket teknolojisi TIP-ON sayesinde kapaklar, hafifçe dokunulduğunda kulpsuz da açılıyor.

Konforlu

Kısaca bastırıldığında kapak, pocketten çıkıyor. Aynı şekilde, yumuşak ve zarif kapatılıyor.

Ürün seçimi ile ilgili diğer bilgiler

Planlamadan konstrüksiyona, üretime ve montaja kadar sizi destekliyoruz. REVEGO ile tasarladığınız projeleriniz için uygulamaya yardımcı kendini kanıtlamış servislerimizi kullanın.

Yenilikçi teknoloji Yenilikçi teknoloji Yenilikçi teknoloji Yenilikçi teknoloji Yenilikçi teknoloji Yenilikçi teknoloji Yenilikçi teknoloji Yenilikçi teknoloji Yenilikçi teknoloji Yenilikçi teknoloji
Kişisel kombine etme imkanı Kişisel kombine etme imkanı Kişisel kombine etme imkanı Kişisel kombine etme imkanı Kişisel kombine etme imkanı Kişisel kombine etme imkanı Kişisel kombine etme imkanı
Etkileyici hareket Etkileyici hareket Etkileyici hareket Etkileyici hareket Etkileyici hareket Etkileyici hareket Etkileyici hareket Etkileyici hareket Etkileyici hareket Etkileyici hareket

Size nasıl destek olabiliriz?

Bizimle temasa geçin!

Karşılıklı yapılan kişisel bir görüşmeden daha değerli hiçbir şey yok. İletişim formu ile bizimle temasa geçin ve Blum uzmanınız, REVEGO’lu porjelerinizde size destek olsun.