Nowe możliwości kreowania wielofunkcyjnej przestrzeni

Połączmy różne strefy mieszkania. Stwórzmy z małych pomieszczeń duże przestrzenie. Zdefiniujmy przestrzeń na nowo - z REVEGO.

background
Odkryj
Zaprojektujmy wspólnie przestrzenie przyszłości.
Otwarte, współczesne przestrzenie wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań. Dlatego stworzyliśmy nową kategorię okuć - systemy kieszeniowe.

Prosty, wszechstronny i na czasie

REVEGO to wyjątkowy system drzwi przesuwnych, których zawiasy są w pełni zintegrowane w wąskim korpusie, nazywanym kieszenią. Zarówno w wersji z pojedynczymi, jak i podwójnymi drzwiami nakładane fronty pozwalają szybko oraz intuicyjnie otwierać całe przestrzenie mieszkania i dyskretnie „ukryć” je ponownie po zamknięciu.

Nowe spojrzenie na przedpokój

REVEGO oznacza niebanalne rozwiązania

Komfortowe, domowe biuro

Pokój dzienny przeobraża się w gabinet

Barek dla wymagających

Jedno dotknięcie i barek jest otwarty

REVEGO AR - niemal namacalne doświadczenie

Nasze systemy kieszeniowe pozwolą poszerzyć niemal każdą przestrzeń. Zakład? Przetestuj REVEGO za pomocą naszej aplikacji AR.

Nowe spojrzenie na przestrzeń Nowe spojrzenie na przestrzeń Nowe spojrzenie na przestrzeń Nowe spojrzenie na przestrzeń Nowe spojrzenie na przestrzeń Nowe spojrzenie na przestrzeń Nowe spojrzenie na przestrzeń
Ruch będący doświadczeniem Ruch będący doświadczeniem Ruch będący doświadczeniem Ruch będący doświadczeniem Ruch będący doświadczeniem Ruch będący doświadczeniem Ruch będący doświadczeniem
Mieszkanie przyszłości Mieszkanie przyszłości Mieszkanie przyszłości Mieszkanie przyszłości Mieszkanie przyszłości Mieszkanie przyszłości Mieszkanie przyszłości Mieszkanie przyszłości Mieszkanie przyszłości
background
Zrealizuj
Sekret tkwi w kieszeni
REVEGO to kompletne rozwiązanie, w którym wszystkie okucia i komponenty są zintegrowane w kieszeni. Kieszeń można poddać obróbce i wstępnie zmontować w swoim warsztacie jak zwykłą szafę wysoką, po czym przewieźć do klienta, ustawić i zamontować w miejscu przeznaczenia. To wszystko przekłada się na efektywność systemu REVEGO.
backgroundbackground

Gotowe do użycia

Transport pojedynczych części do klienta i ich montaż w miejscu realizacji bywa kłopotliwy? Nie z REVEGO! Kieszenie można wygodnie złożyć we własnym warsztacie lub zakładzie, a następnie przetransportować bezpiecznie zapakowane do klienta. To ułatwi zagwarantowanie wysokiej jakość obróbki.

Praktyczny

Okucia są w pełni zintegrowane w wąskiej kieszeni.

Ekonomiczny

Uproszczone procesy to oszczędność czasu i pieniędzy.

Wydajny

Wstępny montaż w warsztacie sprawia, że instalacja na miejscu realizacji jest dziecinnie prosta.

Prosty montaż

Wystarczy ustawić kieszenie w miejscu realizacji, wypoziomować i zamotować, następnie zainstalować fronty oraz prowadnice, wyregulować i... gotowe! REVEGO jest wyposażony w łatwe, dobrze oznaczone i precyzyjne funkcje regulacji bocznej, wysokości, głębokości i nachylenia. W razie konieczności okucia można w prosty sposób wymontować już z zainstalowanego mebla.

Nieskomplikowany

Systemy kieszeniowe montuje się równie łatwo jak wąską szafę wysoką.

Wygodny

Regulacja w 3 wymiarach jest łatwo dostępna i intuicyjna.

Bezwysiłkowy

Dzięki złączu serwisowemu okucia można w prosty sposób wymontować.

Ukryta wartość

System REVEGO jest tak prosty w realizacji, że można nie zdawać sobie sprawy z jego złożoności. Wygodne mieszkanie w najlepszym wydaniu.

Montaż

Dzięki konstrukcji kieszeniowej najważniejsze etapy pracy zrealizują Państwo już w swoim warsztacie.

Instalacja

Sprawna i łatwa bezpośrednio w miejscu realizacji.

Gotowe

Państwa klienci będą zachwyceni doskonałą jakością ruchu frontów.

Montaż

Dzięki konstrukcji kieszeniowej najważniejsze etapy pracy zrealizują Państwo już w swoim warsztacie.

Instalacja

Sprawna i łatwa bezpośrednio w miejscu realizacji.

Gotowe

Państwa klienci będą zachwyceni doskonałą jakością ruchu frontów.

background

Łatwe planowanie i ogromna swoboda projektowania

Stałe szerokości kieszeni ułatwiają planowanie. Nieważne czy w wersji z pojedynczymi czy podwójnymi drzwiami - REVEGO pozwala na szybką integrację z układem kuchni lub zabudową mebli.

Standardowy

Kieszeń ma stałą szerokość zabudowy 100 mm dla REVEGO uno i 150 mm w przypadku REVEGO duo.

Przekonujący

REVEGO daje dużą swobodę projektowania mebli w obrębie kieszeni.

Realizacja projektów - ze wsparciem Blum

Wspieramy realizację Państwa projektów - od planowania aż po montaż. Za pomocą serwisów cyfrowych i bezpośrednich usług, które są dopasowane do Państwa pracy.

W 3 krokach do REVEGO

Nasz konfigurator produktów pomoże w szybkim i wygodnym doborze elementów. Otrzymają Państwo sprawdzone zestawienia produktów, precyzyjne informacje dotyczące planowania i przydatne dane CAD.

Realizacja projektów - ze wsparciem Blum
Innowacyjny projekt Innowacyjny projekt Innowacyjny projekt Innowacyjny projekt Innowacyjny projekt Innowacyjny projekt Innowacyjny projekt Innowacyjny projekt Innowacyjny projekt Innowacyjny projekt
Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum Wsparcie Blum
W 3 krokach do REVEGO W 3 krokach do REVEGO W 3 krokach do REVEGO W 3 krokach do REVEGO W 3 krokach do REVEGO W 3 krokach do REVEGO W 3 krokach do REVEGO W 3 krokach do REVEGO W 3 krokach do REVEGO
background
background
Dowiedz się
Imponująca jakość
Poświęciliśmy dużo czasu i energii w zaprojektowanie REVEGO. Właściwości i funkcje tego systemu kieszeniowego sprawiają, że jest inspirującym rozwiązaniem technicznym.

Dane techniczne

Mała kieszeń, duży efekt. Mając do dyspozycji tylko dwie kieszenie o szerokości 150 mm każda są Państwo w stanie zasłonić przestrzenie o szerokości do 2700 mm. Ale REVEGO doskonale sprawdzi się też w mniejszych wnękach.

Wszystko, o czym warto wiedzieć na www.blum.com
REVEGO unoREVEGO duo
Wymiary kieszeniKieszenie nie zajmują dużo miejsca w projektowanej przestrzeni.
554 – 979 mm100 mm1807 – 2999 mm554 – 979 mm150 mm1807 – 2999 mm
Szerokość zabudowyREVEGO to uniwersalny system, który pozwala zrealizować rozwiązania o różnej szerokości.* W połączeniu z REVEGO duo
1350 – 2400 mm *450 – 900 mm1800 – 3000 mm *900 – 1500 mm
Szerokość wewnętrznaOd pojemnej szafy wysokiej aż po całą kuchnię - REVEGO ma wiele do ukrycia.* W połączeniu z REVEGO duo
→ 800 mm→ 2150 mm *→ 2700 mm *→ 1350 mm

Dowolność łączenia i swoboda projektowania

Program REVEGO jest wszechstronny i umożliwia zaprojektowanie mebli do zabudowy oraz kompletnych pomieszczeń zupełnie od nowa. REVEGO uno i REVEGO duo można łączyć wedle potrzeb, ale także zastosować jako niezależne rozwiązania.

Przekonaj się sam

Korzystając z funkcji dodawania lub usuwania frontów każdy może stworzyć swój idealny układ.

3 Fronty
background

Poruszające chwile

REVEGO nie tylko ujmuje komfortem obsługi typowym dla Blum. System imponuje też doskonałą jakością ruchu. Warto spróbować i przekonać się, jak łatwo można otwierać oraz zamknąć duże fronty.

Intuicyjny

Dzięki technologii ruchu TIP-ON system otwiera się wygodnie po lekkim naciśnięciu powierzchni frontu - również bez uchwytu.

Komfortowy

Lekkie naciśnięcie wystarczy, by fronty wysunęły się z kieszeni. Równie delikatnie i elegancko można je schować.

Szczegółowe informacje o wyborze produktów

Wspieramy Państwa od planowania, przez produkcję i obróbkę, aż po montaż. Zapraszamy do korzystania z naszych sprawdzonych i intuicyjnych serwisów na potrzeby projektów z REVEGO.

Innowacyjna technika Innowacyjna technika Innowacyjna technika Innowacyjna technika Innowacyjna technika Innowacyjna technika Innowacyjna technika Innowacyjna technika Innowacyjna technika
Indywidualne kombinacje Indywidualne kombinacje Indywidualne kombinacje Indywidualne kombinacje Indywidualne kombinacje Indywidualne kombinacje Indywidualne kombinacje Indywidualne kombinacje
Zachwycający ruch Zachwycający ruch Zachwycający ruch Zachwycający ruch Zachwycający ruch Zachwycający ruch Zachwycający ruch Zachwycający ruch Zachwycający ruch Zachwycający ruch Zachwycający ruch

Jak możemy pomóc?

Zapraszamy do kontaktu!

Nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Pracownicy Blum udzielą Państwu wsparcia przy realizacji projektów z wykorzystaniem REVEGO.