Pocket systémy pro nová řešení prostoru

Propojte obytné zóny. Proměňte malé prostory ve velké. Přemýšlejte o prostoru nově – se systémem REVEGO.

background
Objevte
Utvářejte s námi prostory budoucnosti
Obytné prostory se prolínají, moderní koncepty místností vyžadují nová řešení. Proto jsme vyvinuli novou kategorii kování: pocket systémy.

Jednoduchý, flexibilní a zcela v souladu s trendy

REVEGO, to je jedinečný systém zasouvacích dveří s plně integrovanou technologií ve vlastním úzkém korpusu, pocketu - kapse. Plně otevíratelná čela, ať už jako jednoduché nebo dvojité dveře, umožňují rychle a intuitivně otevřít celý obytný prostor a jeho zavřením ho zase nechat diskrétně „zmizet“.

Nově promyšlená šatna

REVEGO znamená výjimečná řešení

Komfortní domácí kancelář

Z obývacího pokoje se stane pracovna

Kvalitní domácí bar

Jediný pohyb ruky a bar je otevřený

REVEGO AR: téměř reálný zážitek

Naše pocket systémy rozšíří téměř každou místnost. Vsadíme se? Oživte REVEGO pomocí naší aplikace AR.

Nové vnímání prostoru Nové vnímání prostoru Nové vnímání prostoru Nové vnímání prostoru Nové vnímání prostoru Nové vnímání prostoru Nové vnímání prostoru Nové vnímání prostoru Nové vnímání prostoru
Zkušenosti s pohybem Zkušenosti s pohybem Zkušenosti s pohybem Zkušenosti s pohybem Zkušenosti s pohybem Zkušenosti s pohybem Zkušenosti s pohybem Zkušenosti s pohybem Zkušenosti s pohybem
Bydlení budoucnosti Bydlení budoucnosti Bydlení budoucnosti Bydlení budoucnosti Bydlení budoucnosti Bydlení budoucnosti Bydlení budoucnosti Bydlení budoucnosti Bydlení budoucnosti Bydlení budoucnosti
background
Realizovat
Tajemství: konstrukce kapes
Vše v jednom: u systému REVEGO je všechno kování a ostatní součásti integrované v kapsách. Zpracování a předběžná montáž ve výrobě jako vysoká skříň, sestavení a montáž na místě. Díky tomu je REVEGO tak efektivní.
backgroundbackground

Praktická příprava

Zdlouhavá přeprava jednotlivých dílů k zákazníkovi a jejich montáž na místě? Nikoli se systémem REVEGO! Úzkou vysokou skříň smontujete pohodlně ve své dílně nebo provozovně a po zabalení ji dodáte koncovému zákazníkovi. Tímto způsobem zajistíte kvalitu zpracování.

Praktické

Veškerá technologie už je integrovaná do úzké kapsy.

Úsporné

Zjednodušené pracovní procesy šetří čas a peníze.

Efektivní

Předvýroba v provozovně vám usnadní montáž na místě.

Jednoduchá montáž

Postavit kapsy na místě, vyrovnat je a upevnit, nainstalovat čela a kolejnice, nastavit linii spár a mezer, a je hotovo! REVEGO má jednoduché, dobře označené a přesné nastavení pro seřízení do stran, na výšku, do hloubky a sklonu. Demontáž kování v případě servisu je velmi snadná i ve vestavěném nábytku.

Nekomplikované

Kapsové systémy se montují stejně snadno jako úzké vysoké skříně.

Pohodlné

Možnosti seřízení ve 3 směrech jsou přímočaré a intuitivní.

Bez námahy

Díky servisnímu rozhraní lze kování snadno demontovat.

Vnitřní hodnoty

Jelikož je manipulace se systémem REVEGO tak snadná, ani si nevšimnete, jak složité naše inovativní kování ve skutečnosti je. Pro všestranně pohodlné bydlení.

Předmontáž

Nejdůležitější pracovní úkony lze provádět již v dílně – díky kapsovému provedení.

Sestavení

Rychle a snadno přímo na místě instalace.

Hotovo

Tento fascinující pohyb vaše zákazníky určitě nadchne.

Předmontáž

Nejdůležitější pracovní úkony lze provádět již v dílně – díky kapsovému provedení.

Sestavení

Rychle a snadno přímo na místě instalace.

Hotovo

Tento fascinující pohyb vaše zákazníky určitě nadchne.

background

Jednoduché plánování, dvojnásobná svoboda designu

Fixní šířky kapes umožňují jednoduché plánování. Ať už se jedná o jednoduché, nebo dvojité dveře, systém REVEGO můžete během chvilky integrovat například do kuchyně nebo do nábytkové stěny.

Vhodné

Kapsa má fixní montážní šířku 100 mm u systému REVEGO uno a 150 mm u systému REVEGO duo.

Přesvědčivé

REVEGO nechává volné možnosti designu kolem kapsy.

Váš projekt se společností Blum po boku

Projekty REVEGO podporujeme od plánování až po montáž, a to užitečnými digitálními i osobními servisními službami přizpůsobenými vašim procesům.

Tři kroky k systému REVEGO

Náš konfigurátor výrobků vám pomůže rychle a pohodlně vybrat produkty. Obdržíte zkontrolované seznamy dílů, přesné informace k plánování a užitečná data CAD.

Váš projekt se společností Blum po boku
Váš inovativní projekt Váš inovativní projekt Váš inovativní projekt Váš inovativní projekt Váš inovativní projekt Váš inovativní projekt Váš inovativní projekt Váš inovativní projekt Váš inovativní projekt
Blum po vašem boku Blum po vašem boku Blum po vašem boku Blum po vašem boku Blum po vašem boku Blum po vašem boku Blum po vašem boku Blum po vašem boku Blum po vašem boku Blum po vašem boku
Tři kroky k systému REVEGO Tři kroky k systému REVEGO Tři kroky k systému REVEGO Tři kroky k systému REVEGO Tři kroky k systému REVEGO Tři kroky k systému REVEGO Tři kroky k systému REVEGO
background
background
Informovat
Přesvědčivé kvality
Do systému REVEGO jsme vložili spoustu vývojové práce. Výsledkem jsou vlastnosti a funkce, díky kterým jsou naše pocket systémy pohyblivým technickým řešením.

Technické údaje

Úzká skříňka, obrovský efekt: pouze dvě kapsy po 150 mm umožňují skrýt obytné prostory široké až 2700 mm. REVEGO však lze flexibilně plánovat i pro malé výklenky.

Všechny informace na adrese www.blum.com
REVEGO unoREVEGO duo
Rozměry kapsyKapsy nevyžadují v plánované nábytkové stěně mnoho místa.
554 – 979 mm100 mm1807 – 2999 mm554 – 979 mm150 mm1807 – 2999 mm
Montážní šířkaREVEGO lze flexibilně plánovat pro různě velké sestavy.* V kombinaci s REVEGO duo
1350 – 2400 mm *450 – 900 mm1800 – 3000 mm *900 – 1500 mm
Světlá šířka korpusuOd prostorné vysoké skříně až po celou kuchyň: za systémem REVEGO se může skrývat mnoho věcí.* V kombinaci s REVEGO duo
→ 800 mm→ 2150 mm *→ 2700 mm *→ 1350 mm

Individuální kombinace a návrhy

Program REVEGO je všestranný a umožňuje nově uspořádat celé nábytkové stěny i kompletní místnosti. Kombinujte REVEGO uno a REVEGO duo zcela individuálně nebo je používejte jako samostatná řešení.

Vyzkoušejte si to sami

Najděte ideální rozložení přidáním nebo odebráním čel.

3 Čela
background

Pohnuté okamžiky

REVEGO se vyznačuje komfortem pohybu, na který jsme u výrobků Blum zvyklí, nabízí ale vlastní fascinující sled pohybů. Každý, kdo to jednou vyzkouší, bude příjemným otevíráním a zavíráním velkých čel přímo nadšený.

Intuitivní

Díky technologii pohybu TIP-ON se čela otvírají lehkým ťuknutím i bez úchytky.

Komfortní

Krátkým stisknutím se dvířka uvolní z kapsy. Stejně jemně a elegantně je lze zavřít.

Další informace o výběru produktů

Poskytujeme podporu od plánování přes konstrukci až po výrobu a montáž. Využijte pro své projekty s produkty REVEGO naše osvědčené a uživatelsky přívětivé servisní služby.

Inovativní technika Inovativní technika Inovativní technika Inovativní technika Inovativní technika Inovativní technika Inovativní technika Inovativní technika Inovativní technika Inovativní technika
Individuálně kombinovatelné Individuálně kombinovatelné Individuálně kombinovatelné Individuálně kombinovatelné Individuálně kombinovatelné Individuálně kombinovatelné Individuálně kombinovatelné
Inspirující pohyb Inspirující pohyb Inspirující pohyb Inspirující pohyb Inspirující pohyb Inspirující pohyb Inspirující pohyb Inspirující pohyb Inspirující pohyb Inspirující pohyb Inspirující pohyb

Jak vám můžeme pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat.

Nic není cennější než osobní rozhovor. Obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře a odborník ze společnosti Blum vám pomůže s realizací projektů se systémem REVEGO.