Втілюйте тренди разом з нами!

Рішення від Blum для більшої свободи в дизайні

Створюючи нові вироби, ми шукаємо натхнення в актуальних трендах. Дайте волю своїй фантазії та створюйте індивідуальні житлові приміщення. Ви можете обрати мінімалізм, екстравагантність, вишуканість чи темну кольорову гаму. Із рішеннями Blum для Ваших ідей немає кордонів.

Міхаель Мандльбурґер Керівник відділу менеджменту виробів

"Ми готові показати, як нам вдається досягти WOW-ефекту"

Темні поверхні

Гармонійні інтер'єри

Інтер'єри в темній кольоровій гамі випромінюють елегантність і створюють вишукану атмосферу. Поєднання темних кольорів та матеріалів внутрішніх і зовнішніх поверхонь створює гармонійне ціле. Невеликі, але привабливі акценти на світлих меблях привертають до них особливу увагу. Для тих, хто цінує вдале поєднання кольорів.

Відтворити відео

Індивідуальність

Житлові приміщення з власним характером

Вам подобається вічна класика? Чи ви завжди в пошуках найновіших тенденцій? Надаєте перевагу мінімалізму та виваженості? А може, Вам більше до вподоби вінтажний стиль?

Вирішуйте самі, який дизайн обрати, й доповніть його своїм фірмовим брендуванням.

Відтворити відео

Метал

Металева текстура

Використовуючи поверхні та матеріали з металевою текстурою – сріблястою, золотавою, мідною – можна легко перетворити інтер'єр житлового приміщення з екстравагантного на непідвладний часу й завжди актуальний або ж додати акценти. Ваше житло стане надзвичайно стильним.

Відтворити відео

Мінімалізм

Вишуканість мінімалізму

Мінімалізм в інтер'єрі житлових приміщень підкорює стриманою красою й виглядає дуже затишно. Чіткі лінії, лаконічні та прості форми створюють гармонійну атмосферу. Зменшено до найважливішого.

Відтворити відео
Наші інноваційні вироби для Ваших ідей