Bizimle tasarım trendlerini uygulayın!

Daha fazla tasarım özgürlüğü için Blum çözümleri

Yeni ürünlerimizi geliştirirken güncel trendlerden ilham alıyoruz. Fikirlerinizi serbest bırakın ve kişisel yaşam alanları yaratın. İster sade veya çarpıcı ister süslemeli veya koyu renk olsun. Blum çözümlerimiz ile fikirleriniz için sınırlar kalkıyor.

Michael Mandlburger Ürün yönetimi departman müdürü

Şimdi size bunu nasıl yaptığımızı gösterme zamanı.

Dark Surfaces

Armonik stil dünyaları

Koyu renk yaşam alanları zarif bir ışık yayar ve zevkli bir atmosfer yaratır. Hem içten hem de dıştan, koyu renkler ve malzemeler birbirinin içine geçer ve armonik bir bütün oluşturur. Küçük, ama göz alıcı tasarım ögeleri, açık renk mobilyalarda dikkat çeker. Bütünlük yaratan renk tasarımına değer veren herkes için.

Video oynat

Individuality

Kişilikli yaşam alanları

Zamansız klasiği mi seviyorsunuz? Yoksa her zaman en yeni trendleri mi arıyorsunuz? Dengeli bir atmosfer yaratmayı tercih eden minimalist biri misiniz? Veya kullanılmış görünüme yatkın, biraz bohem sanatçı bir ruhunuz mu var?

Markanızla tamamlanan, sizi en iyi yansıtan tasarımı seçin.

Video oynat

Metallics

Metalik görünüm

Metalik görünümlü yüzeyler ve malzemeler ile – gümüş, altın, bakır – çarpıcı, bohem veya zamansız yaşam dünyaları kolayca uygulanabilir ve etkileyici ortamlar yaratılır. Ve siz, yaşam alanınızı zevkli bir şekilde ilginç hale getirirsiniz.

Video oynat

Purism

En saf şekliyle sadelik

Saf güzelliği ile etkileyen sade yaşam alanları, sizi rahatlayıp keyif almaya davet eder. Düz, sade ve minimalist formlar, armonik bir atmosfer sağlar. Temel olana indirgenmiştir.

Video oynat
Fikirleriniz için yenilikçi ürünlerimiz