Z nami zrealizują Państwo aktualne trendy w designie!

Rozwiązania Blum dla większej swobody projektowania

Przy projektowaniu naszych nowych produktów czerpiemy inspirację z aktualnych trendów. Popuśćcie Państwo wodze fantazji i stwórzcie indywidualne wnętrza. Purystyczne, ekstrawaganckie, minimalistyczne czy w ciemnej kolorystyce. Z rozwiązaniami Blum nic nie ogranicza Państwa w realizacji własnych pomysłów.

Michael Mandlburger Kierownik działu zarządzania produktami

The time is now to show you how we make it WOW.

Dark Surfaces

Harmonijna stylistyka

Ciemne wnętrza emanują elegancją i budują pełen smaku nastrój. Ciemne kolory i materiały, zastosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przenikają się, tworząc harmonijną całość. Małe, ale efektowne akcenty, przyciągają wzrok szczególnie w jasnych meblach. Dla wszystkich, którzy cenią sobie spójną kolorystykę.

Odtwórz film

Individuality

Wnętrza z charakterem

Preferują Państwo styl klasyczny, ponadczasowy? A może zawsze podążają za najnowszymi trendami? Są Państwo raczej typem minimalistycznym, który dba o harmonię? A może drzemie w Państwu dusza artysty ze słabością do wszystkiego w stylistyce used-look?

To Państwo decydują, jaki styl do Państwa pasuje i sygnują go własnym logo.

Odtwórz film

Metallics

Metaliczny wygląd

Dzięki powierzchniom i materiałom o wyglądzie metalu - w kolorze srebrnym, złotym lub miedzianym - można bez trudu zrealizować wnętrza od ekstrawaganckich po ponadczasowe, tworząc imponujące projekty. W ten sposób gustownie zaaranżują Państwo swoje pomieszczenia.

Odtwórz film

Purism

Puryzm w najczystszej postaci

Purystyczne wnętrza, które ujmują swą prostotą, zachęcają do wypoczynku. Proste, czyste i minimalistyczne formy budują harmonijną atmosferę. Zredukowane do tego, co najważniejsze.

Odtwórz film
Nasze innowacyjne produkty dla Państwa pomysłów