Īstenojiet dizaina tendences kopā ar mums!

Blum izstrādājumi lielākais dizaina brīvībai

Radot jaunus izstrādājumus, iedvesmojamies no jaunākajām tendencēm. Ļaujiet brīvu vaļu savām idejām un radiet personificētas dzīves telpas. Neatkarīgi no tā, vai tās būs minimālistiskas, ekstravagantas, filigrānas vai tumšas. Ar Blum risinājumiem jūsu idejām nav robežu.

Mihaēls Mandlbergers Izstrādājumu pārvaldības nodaļas vadītājs

Pienācis laiks, lai parādītu, kā PĀRSTEIGT.

Tumšas virsmas

Tas nav tikai dizains – tas ir stils

Tumša vide mājās izstaro eleganci un rada gaumīgu noskaņu. Tumšas krāsas un materiāli liek saplūst iekšpusei un ārpusei, radot harmonisku veselumu. Mazi, bet saistoši akcenti gaišas krāsas mēbelēs rada vizuālu iespaidu. Visiem tiem, kuri vienota krāsu gamma ir svarīga.

Atskaņot video

Individualitāte

Dzīves telpa ar personību

Vai dodat priekšroku klasiskam, pārlaicīgam izskatam? Vai arī vienmēr meklējat jaunākās tendences? Vai esat minimālisma stila piekritējs, kuram patīk radīt līdzsvarotu atmosfēru? Vai vairāk arī esat bohēmists, kuram pievilcīgas šķiet lietas ar savu vēsturi?

Izlemiet pats, kuras dizaina tendences ir domātas jums, un radiet apdares akcentus ar savu zīmolu.

Atskaņot video

Metāliski

Metālisks izskats

Šis ir viegls veids, kā radīt mājoklī dažāda veida vidi, sākot ar ekstravagantu un beidzot ar ikdienišķu un pārlaicīgu. Vienkārši izvēlieties virsmas un materiālus ar sudraba, zelta vai vara apdari un radiet iespaidīgu vizuālu akcentu. Pārvērtiet savu dzīves telpu stilīgā patvērumā.

Atskaņot video

Minimālistiski

Minimālisms savā tīrākajā veidā

Minimālisma stila mājokļa vide, kas aizrauj ar savu vienkāršo eleganci, ir kā aicinoša relaksācijas osta. Skaidras līnijas, tīrs stils un minimālas detaļas rada harmonisku atmosfēru. Samazināts līdz pašam nepieciešamākajam.

Atskaņot video
Mūsu inovatīvie izstrādājumi jūsu idejām