Järgi disainitrende koos meiega!

Blumi lahendused annavad suurema disainivabaduse

Uute toodete väljatöötamisel ammutame inspiratsiooni uusimatest trendidest. Lase oma ideedel vabalt lennata ja loo isikupäraseid eluruume. Olgu need minimalistlikud, ekstravagantsed, filigraansed või tumedad. Tänu Blumi lahendustele ei ole sinu loovusel piire.

Michael Mandlburger Tootekorraldusjuht

Nüüd on aeg teile näidata, kuidas kliendid imetlusest ahhetama panna.

Tumedad pinnad

Küsimus pole mitte ainult disainis, vaid ka stiilis

Tumedad toonid kodus kiirgavad elegantsi ja loovad maitseka õhkkonna. Tumedad värvid ja materjalid sulanduvad läbinisti ühte, luues harmoonilise terviku. Väikesed, kuid silmatorkavad aktsendid heledal mööblil loovad visuaalse efekti. Kõigile, kes peavad tähtsaks ühtset värvilahendust.

Esita video

Individuaalsus

Isikupärased eluruumid

Kas eelistad klassikalist ja ajatut stiili? Või püüad alati kaasas käia uusimate trendidega? Kas oled pigem minimalist, kellele meeldib tasakaalustatud interjöör? Või hoopis muretu boheemlane, kes eelistab kulunud ilmet?

Otsusta ise, missugune disainistiil sulle kõige paremini sobib, ja anna viimane lihv vastavalt oma maitsele.

Esita video

Metallik

Metalne välimus

Lihtne viis ekstravagantse ja ajatu koduse interjööri saavutamiseks. Lihtsalt vali materjalide ja pinnaviimistluste hulgast hõbedased, kuldsed või vasksed toonid, et luua muljetavaldav visuaalne efekt. Muuda oma elutuba stiilseks olengukohaks.

Esita video

Minimalism

Minimalism oma puhtaimal kujul

Minimalistlikud kodused interjöörid, mis lummavad oma lihtsa elegantsiga, on meeldivaks lõõgastumiskohaks. Puhtad jooned, ehe stiil ja minimalistlikud detailid loovad harmoonilised õhkkonna. Alles on jäetud vaid hädavajalik.

Esita video
Meie innovatiivsed tooted sinu ideede teostamiseks