Systémy závěsů

Protože pohyb je něco víc než OTEVŘÍT a ZAVŘÍT

Naší největší motivací jsou potřeby našich zákazníků – a také důvod, proč se náš sortiment od samého začátku neustále rozšiřuje a rozrůstá. Již 57 let investujeme čas a energii do dalšího vývoje skrytých nábytkových závěsů. Již od roku 2009 je součástí našeho programu závěs CLIP top BLUMOTION s integrovaným tlumením. Dnes máme pro téměř všechna využití k dispozici technicky vytříbené řešení, které poslouží jako vynikající pomůcka při realizaci Vašich nápadů.

Neustále náš sortiment vyvíjíme

Jochen Lubetz Vedoucí oddělení kvality

"Naše závěsy testujeme s pomocí 200.000 cyklů otevření a zavření"

Snadná montáž pro tenké materiály čel

Nové možnosti v oblasti výroby nábytku

EXPANDO T – pro tenká čílka od 8 mm do 14 mm – je vhodné řešení pro různé materiály, jako například dřevotříska, MDF, HPL, konstrukční materiály z nerostu, keramika nebo kámen. S nimi realizujeme nejrozmanitější speciální typy designu.

Základ pro tenká čílka

Vtahovací kotvy z oceli stabilizují tvrdé materiály. Plastové prvky stabilizují měkké materiály. EXPANDO T instalujeme do montážního otvoru o průměru 10 mm s hloubkou vrtání 6 mm.

Tenká čílka do všech místností bytu či domu

S EXPANDO T jsou možné tři způsoby využití: výklopy, dvířka a výsuvy – do každé místnosti.

TIP-ON pro dvířka

S TIP-ON, mechanickou technologií otvírání, se bezúchytková dvířka otvírají jakoby samy od sebe – krátkým ťuknutím do nich.

Perfektní začlenění do korpusu

V závislosti na využití je možné modul TIP-ON využívat jako verzi se zkrácenou nebo prodlouženou délkou, verzi k zavrtání nebo s adaptérem k našroubování.

Stačí se jen jednou podívat

  • Pohyb je pro nás něco víc než pouhé OTVÍRÁNÍ a ZAVÍRÁNÍ – a důvod, proč naše závěsy neustále zdokonalujeme a dále vyvíjíme.
  • Nabízíme Vám velice komplexní sortiment závěsů pro univerzální využití.
  • S integrovaným tlumením BLUMOTION se dvířka zavírají měkce a tiše, nezávisle na rychlosti zavírání a hmotnosti dvířek.
  • Náš montážní systém EXPANDO T rozkrývá v oblasti výroby nábytku nové možnosti pojetí designu.
  • S TIP-ON pro dvířka nabízíme mechanickou technologii otvírání bezúchytkových čel.
  • Při Vaší práci Vám pomohou naše různé služby a pomůcky pro zpracování.