Realizujte designové trendy spolu s námi!

Řešení Blum pro větší volnost designu

Při vývoji našich nových výrobků hledáme inspiraci v aktuálních trendech. Dejte volný průchod nápadům a vytvořte místnosti podle svých vlastních představ. Jedno, zda ve stroze střídmém či extravagantním pojetí, zda s filigránským designem nebo třeba v tmavé barvě. Naše řešení Blum pro Vaše nápady bez omezení.

Michael Mandlburger Vedoucí oddělení výrobkového managementu

The time is now to show you how we make it WOW.

Dark Surfaces

Harmonický svět stylů

Svět bydlení v tmavém pojetí vyzařuje eleganci a vyvolává atmosféru vybraného vkusu. Tmavé barvy i materiály vzájemně splývají uvnitř i zvenku a tvoří harmonický celek. Emoce a obzvláštní nadšení vzbudí sebemenší výrazný tón, který vyzní především u světlého nábytku. Pro každého, kdo ocení jednolitý barevný design.

Přehrát video

Individuality

Když místnost zrcadlí osobnost uživatele

Přejete si nadčasovou klasiku? Nebo se neustále ženete za nejnovějšími trendy? Jste svým založením spíše minimalistický typ, který má rád vyváženou atmosféru? A nebo jste možná přece jen spíše umělecký typ, který si víc potrpí na ležérní „opotřebovaný vzhled“ used-look?

Vy rozhodněte, který design se k Vám nejlépe hodí, kterému vtisknete svůj vlastní, individuální prvek.

Přehrát video

Metallics

Kovový vzhled

S povrchy a materiály v provedení metalíza – stříbrná, zlatá či měděná – je možné realizovat svět bydlení jak s příznačnou extravagancí, tak v duchu nenucené nadčasové klasiky, a vytvářet tak výrazné charakteristické aspekty. Každá místnost u Vás doma tak bude úžasně stylová.

Přehrát video

Purism

Střídmost v nejčistší formě

Stroze střídmý svět bydlení, ve kterém srdce zahoří pro strohou krásu, dokáže zaujmout a přesvědčit, že je to nejlepší svět pro příjemný odpočinek. Přímočaré, čisté a střídmě strohé tvary vyvolají harmonickou atmosféru. Omezeno jen na to podstatné

Přehrát video
Naše inovativní výrobky pro Vaše nápady